• Свеж
Рамка со огледало на Амбриел 28 55

Рамка со огледало на Амбриел 28 55

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нежните текстура и гламурозниот дизајн работат заедно во совршена хармонија за да го занает ова исклучително огледало. Ова вкусно парче без напор произлегува класичен шарм и суптилен стил. Навистина безгрешно во аспектите на градежништвото и присуството, ова парче одразува беспрекорна талент додека ги одржува принципите на траен дизајн, што го прави идеален акцент за кој било простор. Амбриел 28 "x 55" Рамка со огледало.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67