• Свеж
Гаранималс плетени шорцеви за девојчиња, 3-пакувања, големини 0 3м-24м

Гаранималс плетени шорцеви за девојчиња, 3-пакувања, големини 0 3м-24м

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ајде сончеви денови! Beе биде подготвена со топло време со триото на удобни и симпатични плетени шорцеви на Гаранималс. Овој мулти-пакет е брилијантен начин да се занимаваат со основите. Исклучиво на. Три пакувања вклучуваат : три пара шорцеви. Повлечен стил. Еластична лента за половината. 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранималс три-пакувани плетени шорцеви за девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.