• Свеж
Wagner BD180518E роторот на сопирачката

Wagner BD180518E роторот на сопирачката

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Роторите на сопирачките на Wagner Premium се дизајнирани со технологија фокусирана на обезбедување максимална изведба, отпорност на корозија и леснотија на инсталација. Парот на вагнер ротори со влошки за сопирачките на Вагнер за оптимални перформанси. Инженерски за перформанси-ОЕ-специфичен дизајн на Vane обезбедува ефективна моќност на сопирање и дисипација на топлина, додека контролира бучава, вибрации и суровост. Премиум заштита-Заштитна обвивка за е-штит се применува на површини што не се сопирање за да се инхибира корозијата. Свртено и мазна завршница-бара помалку време на пробивање на подлогата и помагала во соодветна постелнина. Лесна инсталација - Роторите се спакувани во вреќа за инхибитор на корозија на пареа, елиминирајќи ја потребата за облога на нафта што го намалува времето за подготвување. Правилна рамнотежа - Спин избалансиран и пресечен за да ги ограничи вибрациите за подобрување на стабилноста и контролата. Совршено спарување - парови на вагнер премиум ротори со врвни влошки за сопирачките за оптимални перформанси. Fits Select : 2015.2018-2019 Hyundai Sonata 2016-2017 Hyundai Tucson 2011,2014,2016,2018-2020 Kia Optima 2016-2017 Hyundai Sonata SE 2021 Kia Sportage 2014,2016-2017 Kia Cadenza 2012-2017 Heyundai Azera 2017 Kia Oppipation Oppitia Azera Azera Azera 2017 Kia Oppipt EX 2022 KIA Sportage 4 Cyl 2 L 2019-2023 Hyundai Nexo и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67