• Свеж
Без граници мажите за мажите за мажите

Без граници мажите за мажите за мажите

DEN 384.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Здраво нов омилен слој. Поло -маицата за граници не е идеална за поладни месеци или студени ноќи. Пријатно и опуштено, оваа џемпер додава топлина без да додаде дополнителен дел, што го прави совршено да се носи самостојно, преку мета или под јакна за дополнително покритие. Нова класика во правењето на копчето со копче и јака за контраст, оваа џемпер е таа што треба да стигне повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : контрастна јака од држење. Затворање : Стил на пуловер со плоча за копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ленти за контраст или отпечатоци. Машка поло -маичка од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33