• Свеж
Super Super меки хеланки на Avia Plus Super меки

Super Super меки хеланки на Avia Plus Super меки

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Крајната удобност за вашите вонредни денови, супер меките хеланки на Авиа се опремени со широка еластична лента за половината и мека двојна праска ткаенина што ги прави совршен избор за тренинг, викенд и пошироко! Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Висок пораст; Тенок се вклопува низ колковите и бутовите. Повлечете стајлинг. Внатрешен џеб. Широк лента за половината. Мека ткаенина со двојна праска. 78% полиестер/22% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина Супер меки хеланки за жени од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12