• Свеж
Ekobrew Reuscouncess k-чаша филтер за кафе, виолетова

Ekobrew Reuscouncess k-чаша филтер за кафе, виолетова

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Филтерот за кафе-купови на Ekobrew, Violet For Keurig и K-Cup Service Server Prewers може да ви заштеди до 0,70 американски долари по шолја кафе и е одговорна за животната средина. Користете свое кафе за да ја искористите сопствената чаша со Ekobrew Reuscouncess K-Cup Cafe Filter, Violet. Не е неопходно отстранување или отстранување на филтерот и доаѓа во три бои : виолетова, портокалова и црна боја, така што можете да имате по еден за секој член на семејството или за секој вид кафе. Филтерот за кафе-чаша од Ekobrew, Violet е компатибилен за сите пијалаци за кафе со кафе, кои земаат к-купови. Ekobrew Reuscouncess K-Cup Filter Cafe, Violet : Ekobrew Enter Useable Filter за Keurig и K-Cup компатибилни со пиварници за единечни сервиси. Користете свое кафе и заштедете до 70 проценти по чаша. Патентирана технологија. Не е потребно отстранување на филтерот. Безбедна машина за миење садови. Достапно во виолетова, портокалова или црна боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.