• Свеж
Crocs Unise Child Swiftwater Bave чевли

Crocs Unise Child Swiftwater Bave чевли

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нема потреба да се забави помеѓу сите летни активности. Нашиот Swiftwater? Сандалите на бранови се исто толку удобни на суво земјиште, како и за борби во вода во задниот двор и прошетки на плажа. Може да се натопи, исцеди и исуши со многу поддршка и заштита на пети на патот. Летна забава, заврши брзо! Лесна и подготвена за игра во или околу водата. Прилагодливо затворање за удобно, безбедно вклопување. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84