• Свеж
Студената индустрија мировна фраза необична цветна букет велосипедска корпа за платно wallидна уметност, 40, дизајн од Лани Лорет

Студената индустрија мировна фраза необична цветна букет велосипедска корпа за платно wallидна уметност, 40, дизајн од Лани

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : велосипед; Велосипед; Возило; Транспорт; Тркало; Цртање; Цвеќиња, цветни,. Дизајн од Лани Лорет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.