• Свеж
Едноставноста на моделот на промашувања на врвовите

Едноставноста на моделот на промашувања на врвовите

DEN 127.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Моделот на едноставност ги промаши врвовите/елеците, (6, 8, 10, 12, 14) : Модел на шиење на кошула за промаши и Мис Петит со индивидуални парчиња модели за материјал за чаша А, Б, Ц и Д Куп оваа шема на едноставност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.