• Свеж
Современа област килим Апстракт морнарица, сив тркач во затворен простор лесен за чистење

Современа област килим Апстракт морнарица, сив тркач во затворен простор лесен за чистење

DEN 1279.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој неверојатен апстрактен килим со современа област е зачудувачки и разноврсен. Текстуралниот мермерн дизајн на акварел во меки нијанси ќе додаде модерен допир во секоја просторија. Издржлива конструкција за траен квалитет. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Место чисто со вода кога е потребно. Современа килим од 2x8 (2'3 '' x 7'3 '') Апстрактна морнарица, сива тркач во затворен простор лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна морнарица сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.