• Свеж
Студел индустрии Каква и да е разиграна секојдневна графичка уметничка галерија со текстуална уметност, завиткана од платно, печатење wallидна уметност, Дизајн од Г?

Студел индустрии Каква и да е разиграна секојдневна графичка уметничка галерија со текстуална уметност, завиткана од платно,

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : што и да е, типографија, розова, портокалова, обична, фраза. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Дизајн од групата Санденс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.