• Свеж
Тревник и вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

Тревник и вештачка трева за миленичиња тревник и уредување на килим на отворено во затворен простор

DEN 418.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Цврст : Нашиот трева е изградена да трае и никогаш не згаснува со УВ-заштитен и материјал отпорен на временски услови. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или калап затоа што течноста лесно ја истегнува лажната трева. Бојата на тревата може да варира : Нашата трева е чувствителна за боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67

Апстрактни геометриски блок -тонови на „Ступел индустрии“, калливи беж тонови, 20, дизајнирани од Мајкл Маркон

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 719.84