• Свеж
Органско дете на Мало starвезда момче 2pk хареми џогери, големина 12м-5Т

Органско дете на Мало starвезда момче 2pk хареми џогери, големина 12м-5Т

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашето дете ќе ги сака нашите мали панталони од 2pk 2pk. Комплетот вклучува 2 пара џемпери за џогер со харем, давајќи им опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Целосната еластична лента за половината на панталоните го олеснува облекувањето. Панталони со малку starвездички органски 2pk вклучуваат 2 пара џемпери со џогер. Панталоните имаат еластични ленти за половината за лесно вклучување и исклучување. Измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени комбинации. ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени. 100% чист органски памук. Машинско миење и суво суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција Препорачана дебелина на душекот : Гор�

DEN 6155.04

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84