• Свеж
Сетот за постелнина вклучува вградени и рамни чаршафи, дувет, перници го покрива кралот крем тен

Сетот за постелнина вклучува вградени и рамни чаршафи, дувет, перници го покрива кралот крем тен

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие постелнини и капакот на дувлата се направени од неверојатни, предива од микрофибер без брчки и. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Shound King Site 7 PC сет, 1 рамен лист 105x102 - 1 поставен лист 80x78 - 1 Duvet Cover 104x90 - 2 Pillowcases 20x40 - 2 Pillow Shams 20x36. Лесна, ефикасна ефикасна грижа : Тие се исто толку меки како 1500 броење на конецот египетски памук и издржлив од највисокиот памук за броење на конецот. Неговите ултрафинирани предива и микро вентилирани ткаени ткаат пот и дамки, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо суво сушење на тивок оган сè што ви треба за да ги задржите овие постелнина свежи и чисти. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба, одржувајќи мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со времето. Листовите за лесна нега се машини што се перат и не бараат пеглање- % 100.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција Препорачана дебелина на душекот : Гор�

DEN 6155.04