• Свеж
Зелени тонови луксузна фрлање перница 12in 25in

Зелени тонови луксузна фрлање перница 12in 25in

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете допир на елеганција во вашиот простор со оваа зачудувачка авенија во зелени тонови луксузна фрлање перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер. *Бои : зелена *ткаенина Потекло : Индија. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% полиестер *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I Green Tonnes Luxury Throw Pillow 12in x 25in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.