• Свеж
Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар на спална соба, не е потребна пролет, сива

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

DEN 6155.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција. Препорачана дебелина на душекот : Горниот кревет : 6 "; Долен кревет : 8". Капацитет на тежина : Горниот кревет - 200 bs.Бродови и пристигнува во 3 одделни кутии. Три скали обезбедуваат доволно складирање за вашите малечки играчки и постелнини. [Цврсто, безбедно скалило] Со сет на скали од четири чекори, овој кревет за кревет обезбедува лесен и безбеден пристап за влегување и излегување од горниот кревет. Максимизиран простор за складирање : Четири оддели со различни големини се кријат под скалите на овој кревет и се совршени за да чувате јоргани, постелнини и други потреби. Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со еден од нашите претставници на услугите за пријателски услуги. Заедно со приколката, овој кревет за кревет обезбедува врвна безбедност за вашето семејство благодарение на цврстите нозе, изработени од цврст бор за додадена јачина и издржливост . Белешки : Користено е рачно мерење, може да има разумна грешка . Потребна пролет за кутија : Не. Висококвалитетни, цврсти борови нозе и силна, издржлива рамка обезбедуваат стабилност и издржливост за долгорочна употреба. Згора на тоа, можете да чувате книги и играчки, правејќи ветре со дух. Димензии : Горна кревет - 76,97 ”x 42. [Designed for your family's safety] The upper bunk features a full-length guardrail, Додека долниот кревет е дизајниран да вклучува и табла и подножјето. Тој одговара на сите стилови на декорација на домови и го комплетира изгледот на која било спална соба. Потребно е одредено склопување, иако обезбедивме јасни упатства и алатки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Книга за мешана боење 43 Канвас уметност од Кети Г. Аренс, златна украсна рамка

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има слика за книги за боење на апстрактни обрасци н

DEN 2601.60

Stuple Industries Симпатична гума мечка Графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ешли

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 5200.00