• Свеж
Хартија шарени врзивни клипови, дополнителни мали ,, портокалови, 30 пакувања

Хартија шарени врзивни клипови, дополнителни мали ,, портокалови, 30 пакувања

DEN 167.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Клиповите за врзивно средство за дизајнер на хартија ќе ве организираат во стил! Овие клипови за врзивно средство за мала големина се мерат на 15мм и се совршени за организирање и клипинг документи заедно. Подвижната метална рачка може да се остави исправено за да можете да ги обесувате, или да се склопи рамен за лесно складирање. Овие клипови се многу разноврсни, затоа користете ги за повеќе од само клипирање на документи! Користете ги за да организирате жици или жици, закачете ги од билтени или користете ги како се залага за мали предмети. Овие портокалови клипови се направени од траен метал, имаат мазна, сјајна завршница и се продаваат во пакувања од 30 . Големина : Екстра мала (15мм) Боја : Портокалова количина : 30/пакет џем хартија и плик Дополнителни мали врзивни клипови. Големина : 3/5 инчи (15мм). Количина : 30 пакет. Боја : Портокалова. Овие врзивни клипови може да бидат мали, но тие се силни и се совршен клип за употреба за мали гроздови хартија!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84