• Свеж
Колекцијата за украси „Ступел дома“ јадете повеќе храна храна розова на розова крофна типографија истегната платна wallидна уметност, 30

Колекцијата за украси „Ступел дома“ јадете повеќе храна храна розова на розова крофна типографија истегната платна wallидна

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84