• Свеж
Машко весело сè што е семејство ПЈ

Машко весело сè што е семејство ПЈ

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Среќно сè, среќно секогаш! Совршено мото за оваа празнична сезона. Забијте се со вашето семејство во овој пријатна сет за пижами со две парчиња, во кој има празничен екран печатење Раглан Топ и модерно дно на руно. Измешајте и одговарајте со остатокот од вашето семејство за совршена фотографија за празници. Одмор мажите весели сè што е семејство ПЈ. Две парчиња пижама постави долги рагларни ракави на ракав за спиење со отпечаток на вратот на вратот на вратот на вратот, памук, памук 40% полиестерска маичка Топ100% полиестер микрофлече пан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.