• Свеж
Прстен за годишнината на полу-етерозност на Стерлинг Стерлинг Стерлинг Стерлинг

Прстен за годишнината на полу-етерозност на Стерлинг Стерлинг Стерлинг Стерлинг

DEN 1136.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Едноставен, но убав избор, овој прекрасен миабела дијамантски акцент на сребрена полу-вештачка годишнина од прстенот е одличен подарок за секоја пригода. Изработено во бујно сребро сребро, овој прстен има 16 акценти со бел дијамант, поставен од бел дијамант (G-H, I2-I3) по должината на групата. Прстенот е засилен со високо-полирана завршница. Миабела дијамант-акцент Стерлинг Сребрена полу-вештачка годишнина од прстенот : Изработен во Стерлинг Сребрена0.06 КТ. T.W.Diamond Color : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 PRONG STONES STONES.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.