• Свеж
Девојки за чудо нација украсеа маица со кратки ракави, големини 4- & плус

Девојки за чудо нација украсеа маица со кратки ракави, големини 4- & плус

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сјајните sequins и кул дизајни додаваат возбудлив пресврт на нејзините секојдневни облеки со украсената маица со кратки ракави на Wonder Nation. Спарете го овој кратки ракави со шарени хеланки на нација или фармерки за влечење за лесен моден изглед. Продаден исклучиво на. Екипаж. Кратки ракави. Разубавување однапред. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Секин украсени маици за девојчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68