• Свеж
LEE® Women'sенски ултра лу

LEE® Women'sенски ултра лу

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Колекцијата Ultra Lux од Ли ви дозволува навистина да ги имате сето тоа - супер -вклопување, удобност што се движи со вас и без напор стил. Dungебовите на колкот на Dungaree, патентирани мазни вклопувачки ленти за половината и детали за страничен цвест ги прават овие опуштени вклопувани ултра луксузни пантолони со права нозе, гардероба што мора да ја има. Премиум ткаенина се движи со вас за целиот ден удобност. Пар со вашиот омилен врв за да го завршите изгледот. Среден пораст. Опуштено вклопување. Патентирана мазна фитлива лента за половината. Детали за страничен цвест. Премиум ткаенина, се движи, се протега и се наведнува со вас. 65% памук, 33% лиоцел, 2% спандекс. Стил# 112321720.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.