• Свеж
Печатено движење на Reebok Women's Printed Motion Bigh Rise со страничен џеб

Печатено движење на Reebok Women's Printed Motion Bigh Rise со страничен џеб

DEN 553.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Печатеното движење на Reebok Women Bigh Rise 7/8 со страничен џеб е совршено активен нозе за облека. Погодни за да ве поддржат и дизајнирани да се движат со вас додека вежбате, овие хеланки ќе бидат вашите нови одат. Направени од удобен, материјал за изведба, овие хеланки за вежбање со висок пораст се одлични за секоја активност, без разлика дали се упатувате кон салата или трчате работи. Најдобро од сè, вклучени се странични џебови кои нудат место за вашиот телефон! Направено од 78% полиестер, 22% спандекс. Странични џебови за да се залепат телефон или други најважни работи. Висока/висока половината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84

Tupleple Industries Flamingo користејќи ретро телефонски образложени цвеќиња, графичка уметничка галерија завиткана од платно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67