• Свеж
Бидете оригинални кошула за графички маички за мажи и големи мажи, големини S-3XL

Бидете оригинални кошула за графички маички за мажи и големи мажи, големини S-3XL

DEN 274.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа забавна графичка мета од Грејсон Социјал во кој има печатење инспириран од Полароид. Оваа машка мета е направена во мека мешавина од памук, овозможувајќи удобно, дишење и опуштено вклопување за целодневно носење. Додадете ја оваа удобна мета во вашиот ансамбл за сите ваши омилени активности или едноставно дневни и спарете ги со омилените џогери или шорцеви. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контрастно графичко печатење од предната страна. PLR IP Holdings, LLC, сите права се задржани. Мажите се оригинални полароидни графички мета од Грејсон Социјал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84