• Свеж
Paw Patrol Chase Toddler Boy Costume Зимска јакна палто

Paw Patrol Chase Toddler Boy Costume Зимска јакна палто

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашата малечка апсолутно ќе ја сака оваа официјално лиценцирана PAW Patrol Costume Puffer. Овој пуфер има забавен потера перфориран штит за очи и уши на аспираторот, така што вашето малечко може да биде исто како потера во студените денови. Одликувајќи се со целокупно печатење на униформата на Чејс, зглобовите на зглобовите, целосниот преден патент, страничните џебови, а овој пуфер е целосно поставен за да го заштити вашето малечко од елементите. Официјално лиценциран. Целосно наредени. Худ. Странични џебови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.