• Свеж
Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

Madden Girlsенски Disco Disco Tweeks Fasure Suandals

DEN 272.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подгответе се да танцувате ноќта! Сандал Мадден Девојка Диско има минималистички дво-парчен дизајн, ажуриран со софистицирана запалена потпетица што не само што додава интерес за вашиот изглед, туку ќе ви помогне да бидете удобни додека се снаоѓате околу подиумот. Носете го со најобичните фустани или омилениот пар фармерки - тој е исто толку разноврсен колку што е стилски. Материјал : Горна/постава/надворешна страна : Материјали за вештачки. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Дизајн на две парчиња висина на пета. Women'sенски диско-дводелни сандали со фустани од Мадден Девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.