• Свеж
Calistoga Vegan Suede Fau Fur Mid Mid Cale Coot

Calistoga Vegan Suede Fau Fur Mid Mid Cale Coot

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мора да имате за постудените денови, овие класични вегета за вегетации со средно теле, наредени со faux чизми од крзно, ве одржуваат топло и пријатно во стил. Тркалезни пети со средни чевли со теле со декоративни копчиња. Вегански велур со ладна облога од крзно и исечете. 100% веган. Перничена влошка за секојдневна удобност. Гума ѓон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00