• Свеж
4. Цу Фт Мини Фрижидер СО Две Врати РФР469, Црн Нерѓосувачки Челик

4. Цу Фт Мини Фрижидер СО Две Врати РФР469, Црн Нерѓосувачки Челик

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

ФРИЖИДЕРОТ СО Две Врати RCA 4.5 кубни стапки, Во Црн Нерѓосувачки Челик ви дава простор што ви е потребен за чување на вашата омилена храна и пијалоци без да заземате многу простор. Одделен оддел за вистински замрзнувач ви овозможува да складирате замрзната храна. Овој фрижидер со мала потрошувачка на енергија е совршен за вашиот бар, соба за одмор, соба за студентски дом, канцеларија и многу повеќе. Удобната корпа на вратата на реверзибилната врата е доволно голема за шишиња од 2 литри и конзервирани пијалоци. Има оддел за замрзнување што е полна ширина на фрижидерот и може рачно да се одмрзне. Црн НЕРЃОСУВАЧКИ Челик — НАЈНОВАТА ИНОВАЦИЈА НА АПАРАТОТ. Воведете топол амбиент во вашата кујна со најновиот тренд во дизајнот на кујната. Не толку стерилен или индустриски изглед како традиционалниот нерѓосувачки челик, овие помалку рефлектирачки апарати природно се спротивставуваат на отпечатоците од прсти и воведуваат модерна, елегантнаesетика во вашата соба. 4.5 кубни. фт. капацитет. Димензии : 19.1 "х 20.1 " х 42.9". Црн Нерѓосувачки Челик-внесете топол амбиент во вашата кујна со најновиот тренд во дизајнот на кујната. Одделен оддел за вистински замрзнувач ви овозможува да складирате замрзната храна. Компресор ладење. Дизајн на жичана полица за вентилација и лесна видливост во она што ви треба. Дизајн со рамен грб за зачувување на просторот. Ниска потрошувачка на енергија. Вдлабната рачка на вратата за лесно ракување. Реверзибилна врата. 2л складирање на шишиња во вратата, одлично за сода, сок и многу повеќе. Одделете ја комората за коцки мраз и вклучете послужавник за коцки мраз за ваша погодност. Прилагодлив термостат за лесна контрола на температурата. Преграда за замрзнување со целосна ширина што може рачно да се одмрзне. Израмнување на нозете за стабилност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00