• Свеж
Писмото маче буква, 4

Писмото маче буква, 4

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Papier Mache Letter, 4 ", Pthis Hollow Letter е одлично за занаетчиство; едноставно сликајте, слој со хартии или декопаж за да се претвори во wallидна уметност, украси за домови или прилагодени подароци. Комбинирајте букви за да наведете фрази или иницијали или за употреба за Прилагодени решенија за украси за дома. Лесни, издржливи, 1,25 "длабоки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68