• Свеж
Мали Патики Лесно Чувајте Ја Масата За Играње Вода На Отворено Со Додатоци за Деца, Деца, Момчиња И Девојчиња 3+ Години, Мутликолор

Мали Патики Лесно Чувајте Ја Масата За Играње Вода На Отворено Со Додатоци за Деца, Деца, Момчиња И Девојчиња 3+ Години, Мутликолор

DEN 254.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Малата Табела За Вода Tikes® Lasy Store ® лесно се преклопува и овозможува повеќекратна детска игра. Има послужавник за туширање дожд што ќе ги држи децата зафатени со часови. Вклучени се 2 додатоци за лажичка што можат да се прицврстат на масата. Потребно е собрание за возрасни. Се препорачува за момчиња и девојчиња на возраст од 2+ години. Од Mga Entertainment, креаторите На Lol Изненадување мода и колекционерски кукли, Виножито high ® модни кукли, na Na Na изненадување кукли, Bratz® Модни кукли, Mga Сон ella ® модни кукли, Mga Slitter babyz ® бебе кукли, Lalaloopsy_, Poopsie Изненадување девојки кукли, Baby Born® Изненадување бебе кукли И колекционерски предмети, малку tikes® детски играчки и многу други омилени БРЕНДОВИ. ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ И ПАТУВАЊЕ Со-Лесно се преклопува компактен за чување и носење со вас. Потребно е собрание за возрасни. Возраст 2+ години. НЕКА дожд-Врвот дожд туш послужавник за додадена вода забава. ДОДАТОЦИ за ПРИЦВРСТУВАЊЕ-вклучени се 2 топки и се прицврстуваат на маса додека се чуваат или се движат. 360 ИГРАЛИШТЕ-за повеќе деца да играат одеднаш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00