• Свеж
Кливленд Кавалирс НБА рокер со рокер со глобален панел за лого

Кливленд Кавалирс НБА рокер со рокер со глобален панел за лого

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Rocker -recliner на Кливленд Кавалирс со глобално лого ќе ви овозможи да ја гледате секоја игра на Кливленд Кавалирс во крајната удобност на вентилаторот! Се нервираат за време на блиска игра? Функцијата за лулка дефинитивно ќе ви помогне да ги смирите нервите. Се одликува со синтетичка кожа со традиционален презаситен изглед и рачен механизам за поттикнување со целосна поддршка на chaise. Најдоброто од сите лого патенти на и надвор од столот за бесконечни опции за прилагодување. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Кожна кожа; Удобно табулатор за влечење за целосна опција за повторно повлекување; Смирувачка карактеристика на лулка; Синтетичка кожа со висок квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33