• Свеж
Главниот комплет за ручек на сателит со мраз, аква цветни

Главниот комплет за ручек на сателит со мраз, аква цветни

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Направете ручек забавна нова авантура со пакетот за комплет за ручек. Овој комплет за ручек во стил на сателит е оптоварен со карактеристики како 2 пакувања со мраз без пот кои доаѓаат во ракави за појавување. Овие стилски ракави ќе помогнат да се даде додадена талент на вашиот комплет за ручек. Постои целосна затворање на патент со должина ќе помогне да ја задржите вашата храна и освежувањата безбедни. Со двојни рачки за носење ќе имате лесен пристап и удобност додека носите. Надледениот ентериер помага да се осигурате дека вашиот комплет за ручек останува чист и лесно се одржува. Врвниот влезен џеб може да се користи за какви било мали додатоци, салфетки или дури и дополнителни закуски или освежување. Комплетот за ручек Satchel може лесно да се исчисти и одржува. Едноставно избришете го поставениот ентериер и забележете го надворешноста со благ детергент и вода. Оставете воздухот да се исуши и вашата торба ќе биде добра како и новата. Дополнителни забавни и стилски отпечатоци се достапни. Сетот вклучува забавен и стилски комплет за ручек во стил на сателит, како и две пакувања со мраз без пот во ракави за појавување. Двојните рачки за носење овозможуваат лесно патување. Искористете го предноста на големиот внатрешен простор на комплетот за ручек. Има многу простор за ручек и закуски. Предниот додаток на џебот е одличен за складирање на сè што сакате одвоено од вашата храна или освежување. Надледениот ентериер може лесно да се избрише чиста. Овој прифатлив пакет за ручек е достапен во повеќе отпечатоци. Достапно само на.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.