• Свеж
Екстремна удобност на Ли Машка опуштена панталона

Екстремна удобност на Ли Машка опуштена панталона

DEN 590.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Екстремна удобност на Ли машки опуштена форма на пантомани, како екстремни удобни панталони за перформанси, имаат екстремни флексибилни ленти за половината и својствата на влага за да ве натераат да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. Комбинирајте го ова со директно намалување на нозете и материјал отпорен на брчки за пантоло, што ќе изгледа добро каде и да ве однесе денот. Опуштено вклопување. Активна ткаенина за удобност. Атлетски флекс половината. Отпорен на брчки. Памук 68%, полиестер 30%, спандекс 2%. Стил# 4276540.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12