• Свеж
Суштински плетен ками на јуниори

Суштински плетен ками на јуниори

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Камизолата на без граници на јуниорите е суштински додаток на вашата пролетна и летна гардероба. Направено од мек и истегнат памук со малку спандекс за привлечно и ласкаво вклопување, овој резервоар за јуниори има пар венчани ленти од шпагети и длабоко деколте за лажичка за да го задржи врвот многу дише. Ова опремено CAMI исто така има внатрешен внатрешен за понатамошна удобност и е достапен во разновидни бои. Прекрасно се спарува со фармерки, хеланки и здолништа за флертен ансамбл на топло време. Само пристапувајте со омилениот ѓердан и слој со тексас јакна во поладно време. Тоа е едноставен и разноврсен врв што ќе биде главен дел од вашите идни облеки. Без граници на камизоле на јуниори : 95% памук, 5% спандекс. Камизола. Шпагети ленти. Деколте за лажичка. Полите со средна должина. Без ознака. Опремени. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман 928-Комплет За Черупка За Стабилизатор На Суспензија За Специфични Модели на CADILLAC Chevrolet gmc одговара избери:

Овој комплет за черупка за стабилизатор на суспензијата е прецизно дизајниран и ригорозно тестиран за �

DEN 3.00

Трговска марка ликовна уметност шеесет и четири четвртини платно уметност од Мишел Калкинс, црна мат, црна рамка

Ова подготвено уметничко дело на подготвено, издвојувано уметничко дело има шарени квартални кругови...

DEN 2.00