• Свеж
Тајни богатства женски и женски плус големина плетена кошула за спиење со кратки ракави

Тајни богатства женски и женски плус големина плетена кошула за спиење со кратки ракави

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Искористете во стил со кошула за спиење на тајно богатство. Класичен изглед со удобни детали, оваа супер-мека кошула има опуштено вклопување и стилски контраст. Измешајте и совпаѓајте се со координативните шорцеви за спиење и Каприс (продадено одделно) за непобедливо комбо. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со контрастна облога. Џебови : лев џеб на градите со контраст. Карактеристики : странични парчиња ; контрастна трим; супер-мека ткаенина. Кошула за спиење за жени од тајни богатства.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инспиративна жица за розова BO инспиративна шипка за проширување направена со прецизно намалување на кристалот

Инспиративна жица со розова кутија за проширување на жицата направена со прецизно сечење кристал 052019 Swa

DEN 2.33