• Свеж
Фрлање со лепено од домашно кадипано со сол

Фрлање со лепено од домашно кадипано со сол

DEN 1039.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прошетајте на дивата страна со овој стилски домашен кадифен кадифен лента со врежана лабава крзно. Пријатна и луксузна, оваа ставка е достапна во најразлични неутрални тонови што ќе го надополнат секој украс за домови. Мекото ќебе за фрлање служи како гламурозен акцент на спални соби, дневни соби или простории за реце. Чувајте го еден близу на крајот од креветот за ладни ноќи, или поставете еден на задниот дел од софата за лесен пристап до дополнителна топлина за време на филмовите. Ова ќебе за фрлање крзно, исто така, прави одличен додаток на омилениот стол за читање; Само завиткајте го и вие сте подготвени да се карате на студени вечери. Сомерсет дома кадифен лента со врежана лабава крзно фрлање : шема : шарена врежана факс крзно. Материјали : 100% полиестер. Материјал за лице : ПВ крзно. Материјал за поддршка : Минк. Димензии : 50 "x 60". Упатства за нега : Машинска миење ладна вода со слични бои, суво суво ниско, не користете белило. Faux Fur Flush Flahtete прави одличен додаток на скоро секоја просторија. Мекиот, стилски дизајн нуди пријатна топлина при читање, гледање филмови или спиење. Затегнете го мекото фрлање ќебе над стол, троседот или креветот за да додадете моментална визуелна привлечност. Бои на располагање : црна, кафеава, бургундска, беж.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84