• Свеж
Jumansimentsенски јуниори во јуниори пеперутки кратки ракави графички мета

Jumansimentsенски јуниори во јуниори пеперутки кратки ракави графички мета

DEN 192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

И ретро и безвременски, оваа графичка маичка со пареа со пареа од Ripple Junction е сигурно да го привлече окото. Останете удобно цел ден во оваа маичка што ќе оди добро со нешто во вашата гардероба. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот . Грижа : Машината за миење и суво суво. Графичко печатено ме е обичен и оди со многу облеки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.