• Свеж
Графички мета за машка колачиња чудовиште

Графички мета за машка колачиња чудовиште

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Предниот дел на маицата има чудовиште од колачиња. Графички принт на кратки ракави на вратот на екипажот на предниот дел. Графички мета, машина за миење ладно, памук/полиестер. Машка графичка мета : памук/полиестер. Вратот на екипажот. Краток ракав . Графички принт на предниот дел. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries пет starвездени бања Смешен збор црно -бел дизајн врамени giclee текстуризирана уметност од Дафне Полсели

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

DEN 319.84