• Свеж
Бесплатни собрани девојки со ребрести хеланки, големини 4-18

Бесплатни собрани девојки со ребрести хеланки, големини 4-18

DEN 192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Празниците се за Велур! Прославете во удобност и стил со ребрести хеланки со ребрести собранија. Оваа кадифен ткаенина е супер удобна и лесна за носење. Зголемениот сјај и низа богати бои додаваат лак на која било облека, со што ова се одвива во текот на целата сезона. Пар со својот омилен пуловер и пар чизми од Челси за без напор изглед што ќе ја однесе насекаде. Исклучиво на. Материјал : 60% полиестер/35% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, ребрести велурна ткаенина; Еластична лента за половината за удобност. Ребрестиот велур хеланки за девојчиња од слободно склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72