• Свеж
Скоро природно 23in. Вештачки цвет на Челси

Скоро природно 23in. Вештачки цвет на Челси

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете меки допири на вашите омилени простори со овој сет на вештачки стебла на Челзи, кои се фалат со неколку меки, нежни цути убаво надополнети со светло зеленило поставено на 23in. стебло. Достапни во сет од шест, тие се одлични за прикажување на целогодишната убавина на природата. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : 6 in. W x 2 in. D x 23 in. H. доаѓа во сет од 6. деликатно дизајнирано цветно. Обезбедува природна убавина. Нема да има или обезцвекува. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжен цвет или лист на аранжманот. Димензиите на ширина се пресметуваат и од секоја најдалеку испружена димензија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сребрена Тексас Технологија Црвениот Индијана џонс: Крадците 6оз. Колба За Колкови Од Нерѓосувачки Челик

Прославете Ја Вашата Тексас Технологија Црвениот Индијана џонс : Крадците дух со овој 6оз Колба За Колко

DEN 1.67

Хартија И Плик Останете-Рамни Пликови За Пошта Со Кора И Затворање На Заптивки, 6, Бели, Крути Пакети За Испраќачи

Џем Хартија И Плик Белите Рециклирани ФотоПошта се одлични за испраќање и фотографии од 4 х 6 инчи и 6 х 6 и

DEN 31.36

Dorman BSK14230PR Предна суспензија за стабилизатор на шишиња за шишиња за специфични модели на BMW, на FITS Select: 2008- BMW

Овој комплет за шишиња за стабилизатор на суспензија е прецизен инженерски и строго тестиран за да обез

DEN 2.00