• Свеж
Брендови на Vassarette Vanity Fair: Bra

Брендови на Vassarette Vanity Fair: Bra

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувствувајте се самоуверено и удобно цел ден со нашиот пакет со маица со маица Vassarette. Градскиот градник со маица Vassarette има мазни чаши што исчезнуваат под облеката, што го прави совршен дури и под вашите најтесни маици! Нашиот секси градник за маица го карактеризира нашето ниво 1 лесно наредена подлога што дава совршена форма без да додадете дополнителен дел. Разновидните ленти можат да се носат на три начина : Класичен, Крискрос и Халтер - правејќи го овој градник за маички со маички од васарет, совршен со сите ваши омилени облеки. Чистиот дизајн и флертот на центарот за клучеви на клучот обезбедуваат модерен и женски допир. Нашиот пакет со маица за маица Vassarette Conternate Mair 2 обезбедува одлична вредност е омилен за секоја гардероба. Vassarette Convertible маица градник 2 пакет Ниво 1 лесно наречен под-подлога : 2 неверојатно удобни градници за маици по вредност на вредноста!. Лесна обложена форма на влошки без додавање на јачина на звук. Нежните чаши исчезнуваат под облеката одлично под вашите омилени маици. Конвертибилните ленти можат да се носат на 3 начини : класичен, крцкав или застој. Дизајнот на Центарот за летање на клучеви обезбедува модерен, женски допир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.