• Свеж
Табела за конзола - табела за табела за табела софа за влез на табела за влез - сина сина боја

Табела за конзола - табела за табела за табела софа за влез на табела за влез - сина сина боја

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа дрвена странична табла е вашиот совршен избор. Оваа табела за конзола е изработена од рамка за табла MDF и нозе од бор од дрво, кои се издржливи и стабилни. Нежните површини не само што е лесна за чистење, туку и бесплатно за да ги заштитите вашите раце од повреда. Современиот влезен начин има цврста работна површина и дното отворена полица е идеално за прикажување на кујнските прибор или украсни предмети. Опремена со 2 фиоки, страничната табла нуди простран простор за складирање. Овие елегантни табели можат да се користат како табела за вклучена, табела за кауч и влезна маса во вашата трпезарија, дневна соба, ходник и канцеларија. Карактеристики : Класичен гроздобер дизајн - Халмарк антички стил, рационализирана силуета и измешана завршница направете ја оваа елегантна конзола задолжително парче за вашата дневна соба, ходник или трпезарија со својата разноврсна природа . влезна табела Пространа складирање - нудење и скриени и Видливо складирање, изберете помеѓу прикажување на омилениот декор, додатоци и повеќе на експанзивното полици или уредно да го испуштите во фиоките за двојно прстени за да го минимизираат вишокот на неред . рамка за цврсто дрво на конзолата - цврсто борово дрво изработено во кадрирање и нозе за поддршка со мешани Одборот на МДФ ја прави оваа конзола изградена да трае со јачина и издржливост на високо ниво. Капацитет за тежина на таблети : 155 bs; Капацитет за тежина на полицата : 88 bs; Капацитет за тежина на единечна фиока : 55 bs. Антички инспирирани акценти - опремени со метални бронзени фиоки за прстени, непречено отворете ја и затворете ја фиоката за лесен пристап до клучеви, документи, далечински управувачи и повеќе . Собранието на табелата на конзолата без напор - имајте ја оваа конзола подготвена да оди за неколку минути со склопување потребна само за нога и поставување на горната табла . Спецификации : Име на производот : Табела на конзола. Материјал : Рамка од бор од дрво и нозе MDF панели. Дебелина : Таблета : 16мм. Заврши : потресена завршница. Боја : бела/морнарица сина/античка сина боја. Потребно е собрание : 20 мин. Потребни се дополнителни алатки : Вклучени сите алатки. Вклучени парчиња : едно. Број на пакет : 1. Димензиите периодично проверуваат дали сите врски се тесни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.