• Свеж
Декод 64 Внатрешно време на отворено временски скулптура со петел во градинарски петел

Декод 64 Внатрешно време на отворено временски скулптура со петел во градинарски петел

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Декод 64 "Внатрешно време на отворено Времето Вејн Петет Гарден Скулптура е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Креативен начин да додадете добредојден изглед со задебелен дизајн во вашата поставка на отворено. Оваа градинарска скулптура е совршена за создавање на фокусна точка и додава покана Погледнете го вашиот отворен простор за внатрешен двор. Додадете рустикален детал во вашите украси за градина со овој класичен петел за време на петелките на аглите на вашите грмушки или во вашата градина Арбор. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погоден за затворен и отворен употреба. Оваа ставка. Оваа ставка Бродовите целосно собрани на едно парче. Ова е единечна статуа на градина во бела боја. Рустикален стил. Ironелезната структура се насликани со специјална обвивка за да се заштити од елементите, железото може да покаже знаци на корозија во околини со солен воздух. Витрини "n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n" n. , S, W, E "Типографии за кардинални насоки. Дизајнирано со солидна убавина и земен шарм, каде природната едноставност, топлината и органските материјали создаваат здрава атмосфера. Овој украсен декор е направен со железо за цврста и трајна форма. Овој висок декор на ветерници од ветерници истакнува потресена и русета бела целосна завршница. Скриен петел на врвот на овој декор на ветер или временски услови му дава шармантен карактер на овој декор. Оваа ставка мери 30 L x 22 W x 63,50 H инчи и тежи 7 фунти. Овој градинарски декор потенцира форма на петел и на врвот на стрелката со штанд за конус. Избегнувајте употреба на абразивни влошки за чистење или детергенти, користете сунѓер со благ сапун и топла вода, а потоа исплакнете со црево за градина. Ironелезото е обликувано и заварено во овој ветер. Рустикален стил. Decmode 64 "Внатрешно време на отворено временски период од петелна градина, скулптурата, прави совршен додаток на кој било дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.