• Свеж
Justice девојки без ракави со ракави, големини 5- плус

Justice девојки без ракави со ракави, големини 5- плус

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Симпатична. Удобно. Мора да има! Овој шарен џемпери од правдата е дизајниран во пријатна плетена ткаенина со ребра со лесна предна и широка нога. Квадратен врат. Без ракави. Еластична половината за дополнителна удобност. Плетена ткаенина на ребра; печатење на сите; Плакета на копчињата. Широка, исечена нога; зелена салата полите. 58% памук/38% еластан. Машина за перење. Увезени. Justice Striped Compsuit без ракави за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12