• Свеж
13 16 DIA прилагодлива 28-48 Алонзо завеса прачка во сатен никел

13 16 DIA прилагодлива 28-48 Алонзо завеса прачка во сатен никел

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси Pluscasa. Оваа безвременска завеса за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот третман на прозорецот со ова парче изјава. Исто така, достапни како што одговараат двојни завеси за завеси и потврда за завеси. Ова се користи за суспендирање на завесите, обично над прозорците. Вклучува : шипка со дијаметар од 13/16 ", финалиња, хардвер за монтирање и загради. Проекција на шипки : 2.875". Материјали : Финали на челична шипка и смола.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries Симпатична гума мечка Графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ешли

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 5200.00

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84