• Свеж
Без граници на чипка на јуниори се потсмеваат на вратот на вратот

Без граници на чипка на јуниори се потсмеваат на вратот на вратот

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршен начин за транзиционирање во есен, ова без граници чипка за потсмев на вратот на вратот совршено под јакни, блејзери или омилен кардиган. Одликувајќи се со прекрасни детали за чипка на чипка околу вратот и ракавите. Нареден со ками, што го прави без напор и лесен за носење. Без граници чипка потсмев на вратот на вратот, достапен во големини XS-XXXL : потсмев на вратот. Наредени. Детали за исечоци. Краток ракав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Апстрактни геометриски блок -тонови на „Ступел индустрии“, калливи беж тонови, 20, дизајнирани од Мајкл Маркон

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 719.84