• Свеж
Сет на пластични кујнски корпи за линус, 3-парчиња, чисто

Сет на пластични кујнски корпи за линус, 3-парчиња, чисто

DEN 639.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сетот за линус на линус на линијата е совршено решение за организирање на која било кујна. Овие разноврсни канти се изработени од трајни, чисти пластики за да траат со години на квалитетна употреба. Дизајнот на отворено капаче го олеснува гледањето и порибувањето на вашите предмети! Текстурираното дно ги спречува вашите предмети да се лизгаат наоколу. Чувајте овошје, зеленчук, месо, сирење, сува храна, закуски и многу повеќе во корпа и ставете во фрижидер или замрзнувач! Кога е време да се освежи, овој држач е лесен за чистење - само миење на рацете со благ детергент и вода. Мерка за отпадоци : 11 "x 7 " x 3,5 "1 " x 7 "x 3,5 " 6.25 "x 5,75 " x .5 "Со idesign by Interdesign, можете #livesimply секој ден. Idesign Сет за пластични отпадоци од линус, 3-парчиња, чист сет вклучува 3 отпадоци. Одлично за оставата, чајната кујна, фрижидер и полици. Лесно е да се зграби она што ви треба и да одите. Поделените делови чуваат одделни и организирани предмети. Транспарентните издржливи пластични wallsидови ви овозможуваат лесно да ја видите содржината на кутијата. Мерка за отпадоци (2) 11 "x 7" x 3,5 ", (1) 6.25" x x x 5,75 "x .5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33