• Свеж
AutoTecnica GM сензор за притисок на горивото

AutoTecnica GM сензор за притисок на горивото

DEN 1392.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Auto Tecnica нуди висококвалитетни делови за задниот дел за широк спектар на азиски и северноамерикански патнички автомобили и камиони, вклучуваат сопирање, ладење, погон, електричен, мотор, гориво, HVAC, управувач и категории на суспензија. Произведено во строга согласност со спецификациите на ISO/TS 16949 QMS и опфатени со импресивна двегодишна, неограничена гаранција за километража, Auto Tecnica е паметен избор. Без разлика дали сте ентузијаст на DIY или професионален техничар, кој има потреба од делови за замена, кои исполнуваат спецификации на ОЕМ, Auto Tecnica е одлична алтернатива на скапите компоненти "оригинални". Auto Tecnica GM0517575 Сензор за притисок на гориво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries Симпатична гума мечка Графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ешли

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 5200.00