• Свеж
Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо јаже ланец, 30 “

Брилијантност фино накит 10к жолто злато шупливо јаже ланец, 30 “

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Издржлив и разноврсен, овој ѓердан од ланец со јаже од 30 инчи е направен во 10к жолто злато. Има полирана завршница и затворање на канџи од јастог. Мери помеѓу 1,80мм-1,85мм и е шупливо. Носете сами или со мал и средна големина шарм. Совршено за давање подароци и додавање на едноставен допир на класичен стил на облека. Одлично за мажи и жени. Одлично за положување, како и да создадете свој класичен стил. Исто така достапни во други должини. Создадено во 10к жолто злато : 30 инчен шуплив ланец на јаже. Висока полска завршница : Безбедно затворање на канџи од јастог. Шуплива. Мерки помеѓу 1,80мм - 1,85мм. Златото е живописно и луксузно : Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Минималистички стил. Класичен стил. Може да се носи со други додатоци за накит. Брилијантност фино накит. Одлично за мажи и жени. Одлично за положување. Достапно во други должини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.