• Свеж
Гербер памук за хранење бебе биб, момчиња од 3 п.п.

Гербер памук за хранење бебе биб, момчиња од 3 п.п.

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте го бесмислено и насмеано со овој 3-пакет на Гербер Тери Дриблер Бибс! Абсорбента памучна мешавина од ткаенина од тери и прицврстувачки дизајн, чувајте го вашето малечко како изгледа најдобро дури и по најмладите оброци. Поддршката на Пева помага во заштитата на облеката и кожата на бебето од протекување и истури, и тој ќе ја сака мекоста на Тери. Овие Terry Bibs имаат ткаенина со лесна нега што е машинска миење, што значи дека ќе имате повеќе време да поминете со вашето малечко! Тие доаѓаат во најразлични забавни отпечатоци. Прави одличен подарок за туширање за бебиња! 3-пакет Тери Бибс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.